Εσπερινό Γενικό Λύκειο Ναυπλίου Εσπερινό Γενικό Λύκειο Ναυπλίου

Η Ηλεκτρονική Πύλη του Εσπερινού Γενικού Λυκείου Ναυπλίου

Η Ηλεκτρονική Πύλη του Εσπερινού  Γενικού Λυκείου Ναυπλίου αποτελεί ένα σημαντικό επίτευγμα για τα εκπαιδευτικά ιδρύματα Μέσης Εκπάιδευσης. Ο στόχος είναι η σημαντική ενίσχυση του εκπαιδευτικού έργου. Ο επισκέπτης μπορεί να δει την ιστορία του σχολείου, τα κτίρια, υλικό από τις εκδηλώσεις μας καθώς επίσης και τις Ευρωπαϊκές μας συνεργασίες. Καλή περιήγηση...

• Εμφανίσεις Άρθρων 77433

Ο Μετεωρολογικός σταθμός του σχολείου μας

Ευχαριστήρια Επιστολή για τη χορηγία του Κ. Μάκαρη στο σχολείο μας

Μέσος χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό, 38 δευτερόλεπτα

ΕΛΛΗΝΙΚΗ  ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΥΠ.Π.Ε.Θ.

ΠΕΡ/ΚΗ Δ/ΝΣΗ Π. & Δ. ΕΚΠ/ΣΗΣ

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

Δ/ΝΣΗ Δ.Ε. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Πληροφορίες: Σαρρή Σοφία

Αμαλίας 25

Ναύπλιο 21100

Τηλ. & Fax : 27520-26900

e-mail: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ιστοσελίδα: http://lyk-esp-nafpl.arg.sch.gr

Ναύπλιο,  31/1/2019

Αρ. πρωτ.: 38

ΠΡΟΣ:

κ. Κωνσταντίνο Μάκαρη

Πρόεδρο και Διευθύνοντα Σύμβουλο της Euroins Ελλάδος

Global Insurance Group

Λεωφόρος Αμφιθέας 14 & Αγίων Αναργύρων

Παλαιό Φάληρο 17564

Κοιν.: Τοπικά ΜΜΕ

Θέμα: «Ευχαριστήρια Επιστολή της Διευθύντριας του σχολείου για τη χορηγία ηλεκτρονικών υπολογιστών στο σχολείο μας»

Αγαπητέ κύριε Μάκαρη, παραλάβαμε τη Δευτέρα 28-1-2019 δύο σταθερούς και έναν φορητό υπολογιστή με όλα τα παρελκόμενα και σας ευχαριστούμε θερμά για την άμεση ανταπόκρισή σας στο αίτημα του σχολείου μας.

Είχαμε ενημερωθεί  από την περασμένη χρονιά για το μεγάλο κοινωνικό σας έργο, ειδικά στον τομέα της εκπαίδευσης και του αθλητισμού και για το ιδιαίτερο ενδιαφέρον σας για τα σχολεία του Δήμου Ναυπλιέων, την μεγάλη σας προσφορά και την αγάπη σας για τα παιδιά, το μέλλον ενός τόπου.

Η προσφορά σας είναι μεγάλη βοήθεια για το σχολείο και τους μαθητές μας ειδικά σε αυτή την πολύ δύσκολη οικονομική συγκυρία. Είναι εργαζόμενοι οικογενειάρχες που μετά τη δουλειά έρχονται και παρακολουθούν τα μαθήματα του σχολείου ώστε να καταφέρουν να πάρουν το απολυτήριο του Λυκείου, κάνοντας καθημερινά πολλές θυσίες.

Θέλω  να σας εκφράσω τη βαθιά ευγνωμοσύνη μου και τις ευχαριστίες των μαθητών μας για αυτή την σημαντική χορηγία σας.

Σας εύχομαι να έχετε πάντα Υγεία, Ευτυχία και Δύναμη ώστε να συνεχίζεται το έργο σας και να βοηθάτε όσους έχουν ανάγκη και ειδικά τα παιδιά.

Να είστε πάντα καλά και το έργο σας να βρει μιμητές.

Σαρρή  Σοφία

Φιλόλογος